Tonguç Akademi 4. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem 1 ve 2. Yazılı

39,00

Stokta yok

Stoğa Girince Haber Ver

299 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Kapıda Ödeme Fırsatı
  • 15.00′ a Kadar Tamamlanan Siparişler Aynı Gün Kargoda
Garantili Güvenli Ödeme

Merhaba değerli arkadaşım,

Elindeki kitap senin için yazılı stresini ortadan kaldırıyor. Aşamalı olarak yazılılara hazırlanmanı ve en pratik şekilde sonuca ulaşmanı sağlıyor. Bu kitap üç aşamadan oluşuyor.

1. Kavramlar/Formüller: Öğrenmeden konuyu kavraman mümkün değil! Bu yüzden ilk olarak Kavramlar bölümü karşına çıkıyor. Bu bölümde yazılıda karşına çıkacak konularla alakalı kavramların tanımları bulunuyor. Sen bu kavramları öğrenerek konuya ısınacak, temeli atacaksın. Tabiki matematik dersinde kavramdan çok formüllerle karşılaşacaksın.

2. Yazılı Öncesi Son Tekrar: İşte burası yazılıya asıl çalışma yerin. Son Tekrar notlarının çok iyi bir şekilde üzerinden geçip kendini hazırlayabilirsin. Ayrıca, bir önceki bölümde öğrendiğin kavramların üzerine konuların kısa özetleriyle öğrendiklerini pekiştiriyorsun. Aynı zamanda kavramların konu içinde kullanılışlarını görüyorsun. Böylece yazılı öncesi kuvvetli bir tekrar yapmış oluyorsun.

3. MEB Kazanımları Son Kontrol: Türkiye’deki tüm okulların müfredatını Milli Eğitim Bakanlığı belirliyor. Öğretmenler yazılılarda müfredattaki kazanımlara uygun sorular hazırlıyor. Bu yüzden MEB’in yazılıda sorulacak kazanımlarını senin için bir araya getirdik. Listedeki Son Kontrol’ünü yap eksik olduğun kısım varsa mutlaka tekrar et.

Yazılılarında Başarılar…

Türü: Konu Özetli

Sayfa Sayısı: 144

Ek bilgi

Sayfa Sayısı

144

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tonguç Akademi 4. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem 1 ve 2. Yazılı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stoğa Girince Haber Ver