SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

10. Sınıf Denemeleri

Fiyat
79,00 TL
67,15 TL
Fiyat
56,00 TL
39,20 TL
Fiyat
25,00 TL
21,25 TL
Stokta yok

10. SINIF DENEMELERİ DERSLERDE EN BÜYÜK YARDIMCINIZ

10. sınıf denemeleri ile derslerde öğrendiklerinizi evinizin konforunda test edebilirsiniz. Matematikte sayma ve olasılık, fonksiyonlar, polinomlar, ikinci dereceden denklemler, dörtgenler ve çokgenler, uzay ve geometri konularında kendinizi deneyebileceğiniz 10. sınıf denemeleri sayesinde eksiklerinizi tek tek ortaya çıkaracaksınız. 10. sınıf denemeleri ile Türk dili ve edebiyatı konuları içerisinde bulunan hikaye, şiir, destan ve efsane, roman, tiyatro, anı, haber, gezi yazısı gibi konularda kendinizi test etme fırsatı bulacaksınız. 10. sınıf denemeleri içerisinde bulunan fizik konularının arasında elektrik ve manyetizma, basınç ve kaldırma kuvveti, dalgalar, optik, gibi konulara hakim olacaksınız.

10. Sınıf Denemelerinde Her Konudan Sorular

10. sınıf denemeleri kapsamında, kimya konuları içerisinde bulunan kimya bilimi, atom ve periyodik sistem, kimyasal türler arası etkileşimler, maddenin halleri, doğa ve kimya gibi konular üzerinde de istediğiniz test sorularına sahip olabilirsiniz. 10. sınıf denemeleri arasındaki biyoloji konuları içerisinde ise hücre bölünmeleri, kalıtımın temel ilkeleri, ekosistem ekolojisi ve güncel çevre sorunları gibi konularda beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. 10. sınıf denemeleri içinde tarih konuları arasında bulunan yerleşme ve devletleşme sürecinde Selçuklu Türkiye’si, beylikten devlete Osmanlı siyaseti, devletleşme sürecinde savaşçılar ve askerler, beylikten devlete Osmanlı medeniyeti, dünya gücü Osmanlı, sultan ve Osmanlı merkez teşkilatı, klasik çağda Osmanlı toplum düzeni konularında kendinizi test edeceksiniz.

10. Sınıf Denemelerindeki Diğer Dersler ve Konular

10. sınıf denemeleri içerisinde bulunan coğrafya konuları arasındaki doğal sistemler, beşeri sistemler, bölgeler ve ülkeler, çevre ve toplum konularında öğrendiklerinizi test edeceksiniz. Bunun yanı sıra din kültürü konuları içerisine giren Allah insan ilişkisi, Hz. Muhammed ve gençlik, din ve hayat, ahlaki tutum ve davranışlar, siyasi ve fıkhi yorumlar konusunda da beklentilerinizi tam olarak karşılaşacaksınız. 10. sınıf denemeleri arasındaki felsefe konuları içerisinde bulunan felsefeyi tanıma, felsefe ile düşünme, felsefenin temel konuları ve problemleri, felsefeyi akıl yürütme ve yazma gibi konuları üzerinde de ihtiyacınız olan tüm sorulara ulaşabilirsiniz. Kitap Bulvarının son derece uygun fiyata öğrenciler ile buluşturduğu 10. sınıf denemelerine Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et