SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

12. Sınıf Soru Bankası

Fiyat
34,50 TL
29,33 TL

12. Sınıf Soru Bankaları İle Her Seviyeden Öğrenciye Destek

12. sınıf soru bankaları sayesinde derslerde öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Sınavlara hazırlanırken direkt olarak Kitap Bulvarının 12. sınıf soru bankaları üzerinden de öğreniminize devam edebilir ve bu sayede evinizin konforunda ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz. 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için oldukça avantajlı olan 12. sınıf soru bankası, soru çözüm hızınızı arttırır. 12. sınıf soru bankası ile evinizde bir kütüphane havası oluşturarak gerçek sınav provasını yapmak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Düzenli bir çalışma programı dahilinde minimum dikkat dağıtıcı etkiye sahip bir ortamda yapacağınız çalışmalar, 12. sınıf soru bankaları ile farklı soru tipleriyle karşılaşmanız sizi başarıya ulaştıracaktır.

12. Sınıf Soru Bankası ile Görmediğiniz Soru Kalmasın

Herkes farklı şekilde öğrenir ve her soru tipinde aynı mantıksal yürütmeyi yapamaz. Kitap Bulvarının zengin soru tipleri sayesinde görmediğiniz soru,bilmediğiniz konu kalmayacak. Tüm dersler veya branş dersleri üzerinden ilerleyebileceğini 12. sınıf soru bankaları, istediğiniz derse dilediğiniz kadar zaman ayırmanıza yardımcı olur. Çalışma verimini yükselten bu süreç, çalışma süresini kısaltan özelliklere sahiptir. 12. sınıf soru bankaları ile ders çalışma programınızı uzun zamana yayarak daha etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenme sürecini pekiştirebilirsiniz.TYT ve AYT’ye hazırlıkta yanınızda olan Kitap Bulvarı sayesinde tüm branş dersleri üzerinde hakimiyet kuracaksınız. Coğrafya konularının içerisinde bulunan ekstrem doğa olayları, küresel iklim değişimi, geçmişten geleceğe şehir ve ekonomi, Türkiye’nin işlevsel bölgeleri ve kalkınma projeleri gibi konular üzerinde ihtiyacınız olan tüm sorulara ulaşabilirsiniz.

12. Sınıf Soru Bankaları ile Her Branşta Nitelikli Sorular

Biyoloji içerisinde genden proteine, canlılarda enerji dönüşümleri, bitki biyolojisi, canlılar ve çevre gibi konularda merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Kimyada ise;  kimya ve elektrik, karbon kimyasına giriş, organik bileşikler, enerji kaynakları ve bilimsel gelişmeler konularında istediğiniz soruları çözebilirsiniz. Fizikte, modern fiziğin teknolojideki uygulamaları, modern fizik, atom fiziğine giriş ve radyoaktivite, dalga mekaniği, basit harmonik hareket gibi konular üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz. Matematik konularına gelindiğinde trigonometri, dönüşümler, denklem ve eşitsizlikler ve veri gibi konular üzerinde doğru sonuçlar ulaşacaksınız.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et