SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

9. Sınıf Yaprak Test

Fiyat

15,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

6,00 TL

Fiyat

6,00 TL

Fiyat

5,00 TL

Fiyat
31,50 TL
22,05 TL

9. SINIF YAPRAK TEST SEÇENEKLERİ İLE SINAVLARA YARDIMCINIZ HEP YANINIZDA

9. sınıf yaprak testler, dokuzuncu sınıf müfredatında tabi olduğunuz tüm konularda önemli bir yardımcınız olacaktır. Konu bazında ilerleyebileceğiniz 9. sınıf yaprak testler, fiyat bakımından da oldukça avantajlıdır. Türkiye’nin en kaliteli yayınevlerinin hazırlamış olduğu ve güncel müfredata uygun olan 9. sınıf yaprak testler, dokuzuncu sınıf derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirmenize ve eksik olduğunuz konuları belirlemenize yardımcı olacaktır. Öğrencilerin hayatlarında ki en zorlu dönemlerden bir tanesi olan lise yıllarında, onlara yardımcı olan Kitap Bulvarı, ağırlaşan müfredata ilaç gibi çözümler üretiyor. Ayak sesleri duyulmaya başlamış olan üniversite sınavına hazırlıkta ve okuldaki derslere yardımcı nitelikte olan 9. sınıf yaprak test sayesinde siz de gelecekten korkmayacaksınız.

9. Sınıf Yaprak Testler ile Adım Adım İlerleyin

9. sınıf yaprak test seçenekleri sayesinde hedeflerinize ulaşacaksınız. Hayallerinize ulaşmada adım adım ilerlemenize yardımcı olan 9. sınıf yaprak testler, birer süper kahraman gibi istediğiniz her zaman elinizin altında olacak. Gerçek sınavlara prova yapmanız adına da oldukça avantajlı olan basılı materyaller, ihtiyacınız olan uygun fiyatlı desteği sizlere sunuyor. Branşlaşan konular üzerinde kendinizi test edebileceğiniz 9. sınıf yaprak test, son derece cazip fırsatlarla sizlere sunuluyor. Her öğrenci için ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunulan 9. sınıf yaprak test, farklı soru tipleri sayesinde hem soru çözüm hızınızı hem de sorulara bakış açınızı geliştiriyor. Biyoloji, kimya, fizik gibi konular üzerinde ihtiyacınız olan tüm sorulara ulaşabileceğiniz Kitap Bulvarı sayesinde gelecek yolunuzda önemli bir destekçi bulacaksınız.

9. Sınıf Yaprak Testler ile Başarınızı Arttırın

9. sınıf yaprak testler ile başarınızı arttırın. Türkçe, sosyal bilimler, matematik ve fen bilgisi gibi konularda ek kaynak ihtiyaçlarınızı tek merkezden gidermek istiyorsanız siz de Kitap Bulvarını tercih edin. Farklı örnekler üzerinden karşılaşacağınız sorular sayesinde sınavlardan korkmayacaksınız. Sınavlara hazırlığı ilk yıllardan sağlam tutmak isteyen öğrencilerin tercihi olan 9. sınıf yaprak testler, test tekniğinizi geliştirmenize yardımcı olur. Her yıl pek çok farklı konunun müfredata dahil edildiği bu sistemde, analitik becerilerinizi geliştirebilecek farklı soru tipleri ile karşılaşacaksınız.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et