SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

5. Sınıf Yaprak Test

Fiyat

60,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

139,00 TL

Fiyat

7,00 TL

Fiyat
132,00 TL
92,40 TL

5. Sınıf Yaprak Test Seçenekleri İle Sınavda Yapraklar Gibi Hafifleyin

Uygun fiyatıyla herkes için ulaşılabilir olan 5. sınıf yaprak testler sayesinde eksik olduğunuz konuları belirleyebilir ve bu konular üzerine tekrar yoğunlaşabilirsiniz. Öğrendiklerinizi pekiştirmenize ve eksik olduğunuz konuları belirlemenize yardımcı olan 5. sınıf yaprak test seçenekleri, uzman öğretmenler tarafından hazırlanarak sizlere sunulur. Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, İngilizce, fen ve teknoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi gibi tüm branş dersleri üzerinden ayrı ayrı sahip olabileceğiniz yaprak testlere set halinde tüm dersler bazında da ulaşabilirsiniz.

5. Sınıf Yaprak Testler ile İstediniz Konuda Uzmanlaşın

İstediğiniz konuda uzmanlaşmanıza yardımcı olan 5. sınıf yaprak testler Türkçede görsel okuma, metin türleri, noktalama işaretleri ve yazım kuralları gibi bir çok konu üzerine hakimiyet kurmanıza yardımcı olur. Matematikte geometrik cisimler, alan ölçme, uzunluk ve zaman ölçümü, veri toplama ve değerlendirme gibi konularda ihtiyacınız olan tüm sorulara ulaşmış olursunuz. Fen bilimlerinde yıkıcı doğal olaylar, insan ve çevre, biyoçeşitlilik , tam gölge, ışığın yayılması ve yansıması gibi konularda destek alabileceğiniz 5. sınıf yaprak testlerinde sosyal bilgiler konularının içerisinde bulunan küresel bağlantılar, etkin vatandaşlık, üretim, dağıtım ve tüketim, bilim, teknoloji ve toplum gibi konular üzerinde hakimiyet kuracaksınız.

5. Sınıf Yaprak Testlerde İngilizcede Eksiğiniz Kalmasın

Ortaokul müfredatında bulunan İngilizce konularına da hakim olmak için 5. sınıf yaprak testleri tercih edebilirsiniz. İngilizce konusunda da ihtiyacınız olabilecek tüm yaprak testlere ulaşabileceğiniz Kitap Bulvarında makingsimpleoffers, names of thesportsandfitnessactivities, months of theyear, movietypes, makingsimplesuggestionswithshould, healthproblems ve body parts gibi konular üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz. İstediğiniz her derste ve her konuda eksiklerinizi gidermenize olanak sağlayan yardımcı kaynaklar, ileriki dönemlere hazırlık için de oldukça avantajlıdır. Siz de cazip fiyatları ile herkesin kolayca satın alabileceği 5. sınıf yaprak testlere hızlıca ulaşın. Türkiye’nin neresinde olursanız olun gereksinim duyduğunuz branş dersleri üzerinden veya tüm dersler bazında alımınızı yapın. 5. sınıf yaprak testler ile hem sınavlara hazırlanın hem de öğrendiklerinizi pekiştirin. 

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et