SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
149 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

7. Sınıf Yaprak Test

Fiyat

75,00 TL

Fiyat

15,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

15,00 TL

Fiyat

10,00 TL

Fiyat

10,00 TL

7. Sınıf Yaprak Testler İle İstediğiniz Yerde Çalışın

Fiyat bakımından oldukça avantajlı olan 7. sınıf yaprak testler, derslerinizde önemli bir yardımcınız olacaktır. Okulda öğrendiklerinizi, konu anlatımlı yardımcı kaynaklar ile pekiştirebilir, ardından 7. sınıf yaprak testler ile bilginizi ölçebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgilerin daha kalıcı olmasını yardımcı olan 7. sınıf yaprak testler, hali hazırda bilmiş olduğunuz soruların üzerinden geçmemize yardımcı olurken bilmediğiniz sorularında tespit edilmesine yardımcı olur. Eksik olduğumuz konuları tek tek belirleyerek geri dönüş yapabileceğiniz 7. sınıf yaprak testler ile müfredata uygun olarak ilerleyebilirsiniz. Örneğin;7. sınıf birinci dönem konusu olan fiiller konusunu işledikten sonra konuyla ilgili özel olarak hazırlanan yaprak testi çözebilirsiniz. Çekim ekleri, kip ve kişi ekleri, anlam kayması, fiillerin anlam özellikleri konularının yer aldığı fiiller konusunda herhangi bir eksiğinizin olmaması durumunda sözcükte anlam konusuna geçebilirsiniz. Sözcükler arası anlam ilişkisi ve söz sanatları anlamına gelen sözcükte anlam konusunda herhangi bir eksiğinizin olmaması durumunda diğer konulara geçiş yapabilirsiniz.

7. Sınıf Yaprak Testler ile Öğrendikleriniz Kalıcı Olsun

Birinci dönem konularını bitirdikten sonra yapacağınız deneme ve tarama sınavları sayesinde öğrendiklerinizin ne kadarının hafızanıza kalıcı olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda 7. sınıf yaprak testler sayesinde farklı soru tipleri ile de karşılaşırsınız. Farklı soru tipleri ile karşılaşmanız, çok daha avantajlı bir sonuç doğuracaktır.Sizi başarıya götürecek olan 7. sınıf yaprak testler, pratik kullanımı sayesinde bulunduğunuz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz benzersiz seçenekler sunar.Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, yabancı dil, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi konularından sorumlu olduğunuz 7. sınıfta yaprak testler sayesinde seneyi eksiksiz bir şekilde tamamlayacaksınız. Başarıyı yakalamak için hiçbir zaman geç değil. Kitap Bulvarı ile 7. sınıf yardımcı kaynaklar tek tıkla kapınıza kadar ulaşıyor.

7. Sınıf Yaprak Testler ile Sınav Provası

7. sınıf yaprak testlerile sınav provası yapabilirsiniz. Bunun için çalıştığınız ortamın nitelikli olması da önemlidir. Yatak veya koltuk gibi alanlarda çalışmak hem sırt ve bel ağrılarını beraberinde getirecek hem de odaklanmanızı engelleyecektir. Gerçek sınav başarısı için en nitelikli yardımcı kaynaklaraulaşabileceğiniz Kitap Bulvarının 7. sınıf yaprak testleri vasıtasıyla soruları çözecek, eksik olduğumuz konuları tek tek belirleyecek ve konu anlatımlı kitaplar ile söz konusu konulara dönüş yapıp eksiklerinizi gidereceksiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et