SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
149 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

AYT Yabancı Dil Yeterlilik Testi

Fiyat

89,00 TL

YABANCI DİL YETERLİLİK TESTİ İLE EKSİKLERİNİZİ GİDERİN

YKS ’ nin bir parçası olan YDT, lise mezunu olan kişilerin ve 12. sınıf öğrencilerinin tabi olduğu bir sınavdır. YDT ’de başarılı olmak, üniversitelerin dört yıllık bölümlerine girebilmenize olanak sağlar. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın üçüncü oturumu olan YDT; Rusça, İngilizce, Fransızca, Arapça ve Almanca olmak üzere beş farklı dil üzerinden sınava girmenize olanak sağlar. Söz konusu beş dilden birini seçerek sınava girebilirsiniz. Sınav sonucunun %60’ını etkileyen yabancı dil testi toplamda 80 sorudan oluşur. 80 soru için adayların 120 dakika verilir. Bu sınavda boşluk doldurma, diyalog tamamlama, çeviri, dil bilgisi, kelime bilgisi ve paragraf gibi sorular sorulur. Haziran ayında gerçekleşecek olan YDT ’den istediğiniz puanı alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yabancı Dil Yeterlilik Testi ile Başarı Size Çok Yakın

Yabancı dil yeterlilik testi pratiği sayesinde başarıyı kendinize yakınlaştırabilirsiniz. Toplamda 80 sorunun sorulduğu YDT ’de öğrencilerin ve mezunların bilgi birikimine ve becerilerine bağlı olarak en doğru sonuçları alabilmesi için yabancı dil yeterlilik testi çözmesi gereklidir. Her adayın sınavlara hazırlanırken yabancı dil yeterlilik testi ile sistemli bir şekilde çalışması, onları başarıya götürecektir. Kendinize uygun ders çalışma programını belirleyerek YDT ’den başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sınav öncesinde bol bol yabancı dil yeterlilik testi çözmek, sınavdan olumlu bir netice almanıza yardımcı olacaktır. Sınav mantığını doğru bir şekilde anlatan yabancı dil yeterlilik testi, kendinize uygun bir çalışma planının bir parçası olacaktır.

Yabancı Dil Yeterlilik Testi ile Soru Çözme Hızını Artırın

Düzenli olarak ders çalışarak ve test çözerek sınavlarda daha başarılı olabilirsiniz. Kendiniz için en uygun ders çalışma yöntemini belirleyerek sessiz bir ortamda anlatarak, okuyarak ve test çözerek kendi uygun çalışma yönteminizi belirleyebilirsiniz. Kelime dağarcığınızın genişlemesine yardımcı olan, okuduğunuzu daha hızlı bir şekilde anlamanızı sağlayan, gramer konusundaki eksiklerinizi tamamlamanızı destekleyen yardımcı kaynaklar Kitap Bulvarında sizleri bekliyor. YDT ’de karşılaşabileceğiniz soru tiplerine hakim olmak için gerçek sınava en yakın sorulardan oluşan yabancı dil yeterlilik testi çözebilirsiniz. Soru çözüm hızınızı da arttıran yabancı dil yeterlilik testi, gerçek sınava hazırlık yapmanız için en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et