SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

TYT Çıkmış Sorular

Fiyat
189,00 TL
160,65 TL
Fiyat
69,00 TL
58,65 TL
Fiyat
12,00 TL
10,20 TL
Fiyat
19,00 TL
16,15 TL
Fiyat
19,00 TL
16,15 TL
Fiyat
19,00 TL
16,15 TL
Fiyat
19,00 TL
16,15 TL

TYT ÇIKMIŞ SORULAR İLE GERÇEK SINAVA PRATİK YAPIN

TYT‘de çıkmış sorular çözerek gelecekte edineceğiniz meslekle ilgili önemli bir adım atarsınız. TYT‘de çıkmış sorular çözerek Yükseköğretim Kurumları Sınavının ilk basamağı olan TYT’ den başarılı bir sonuç almak, geleceğinizi şekillendiren en önemli adımlardan birini atmanıza yardımcı olacaktır.AYT olarak adlandırılan Alan Yeterlilik Sınavı’na girmeniz için gerekli olan TYT, iki yıllık üniversitelerin bölümlerini de tercih edebileceğiniz bir süreci sizlere sunuluyor. TYT‘de çıkmış sorular çözerek alacağınız TYT puanı ile bankacılık ve sigortacılık, tıbbi görüntüleme teknikleri, sağlık kurumları işletmeciliği, iç mekan tasarımı, odyometri, ağız ve diş sağlığı, iş sağlığı ve güvenliği ve diyaliz gibi bölümleri tercih edebilirsiniz.

TYT‘ de Çıkmış Sorular Çözerek Bu Bölümleri Seçebilirsiniz

TYT‘de çıkmış sorular, daha önce ÖSYM tarafından gerçek sınavda sorulmuş sorulardır. Bu soruları çözerek önceki yıllarda gerçek sınavlarda hangi tür soruların sorulduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Hedefleriniz için çıktığınız yolda, ÖSYM tarafından daha önce sorulmuş soruları çözerek TYT’ de başarı elde edebilirsiniz. Bu sayede sadece 2 yıl gibi kısa bir sürede öğreniminizi tamamlayarak mesleğinizi elinize alabilirsiniz. Bu bölümler; çocuk gelişimi, uygulamalı İngilizce ve çevirmenlik, fizyoterapi, bilgisayar programcılığı, ilk ve acil yardım, radyo ve televizyon programcılığı, optisyenlik, halkla ilişkiler ve tanıtım, anestezi, aşçılık ve bilgisayar programcılığıdır. Aynı bilgileri farklı soru tiplerinde göreceğiniz sorular sayesinde gerçek sınav başarısı sizin için kaçınılmaz olacaktır. 

TYT‘ de Çıkmış Sorular Size Yol Gösterecek

TYT‘de çıkmış sorular size yol gösterecektir. Her bir dersin ayrı ayrı ele alındığı TYT‘de çıkmış soruların yanı sıra tüm dersler olarak da tercih edebileceğiniz TYT‘de çıkmış sorular ile kendinize önemli bir yol çizeceksiniz. Gerçek sınava stressiz bir şekilde girip kendinizden emin bir şekilde çıkmak istiyorsanız TYT‘de çıkmış sorular çözerek geleceğiniz için önemli bir adım atabilirsiniz. Zamanı en iyi şekilde yönetebilmek ve farklı soru tiplerini görerek gerçek sınavda zaman kaybetmeden soruları çözebilmek için çalışmaya bugünden başlayın. Kendinize inanın ve yapabileceklerinize sınır koymayın. Hemen TYT‘de çıkmış sorular kitapçığımızı sipariş edin, evinizin konforunda ders çalışmanın keyfini çıkarın!

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et