SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Fizik Fasikülleri

Fiyat
85,00 TL
72,25 TL
Fiyat
59,00 TL
50,15 TL
Fiyat
11,00 TL
9,35 TL
Fiyat
99,00 TL
84,15 TL
Fiyat
49,00 TL
41,65 TL
Fiyat
29,00 TL
24,65 TL
Fiyat
19,00 TL
16,15 TL
Fiyat
14,00 TL
11,90 TL
Fiyat
17,00 TL
14,45 TL
Fiyat
17,00 TL
14,45 TL
Fiyat
59,00 TL
50,15 TL
Fiyat
109,00 TL
92,65 TL

FİZİK FASİKÜLLERİ İLE KİM KORKAR SINAVLARDAN

TYT ve AYT’ ye fizik fasikülleri ile hazırlanın. Fizik bilimine giriş, optik, elektrik ve manyetizma, dinamik, sıcaklık ve genleşme gibi konularda hem bilgilere hem de sorulara ulaşabileceğiniz fizik fasikülleri ile eksik olan konularınızı tamamlayacak ve öğrendiklerimizi pekiştireceksiniz. Fizik fasikülleri ile TYT’ de sorumlu olduğunuz madde ve özellikleri, dalgalar, iş, güç, enerji, hareket, basınç ve kaldırma kuvveti gibi konuların yanı sıra AYT’ de çıkacak olan fizik konularına da hakim olacaksınız. Modern fizik, dalga mekaniği, çembersel hareket, optik, basınç ve kaldırma kuvveti, elektrostatik gibi konularına hakim olmak için fizik fasiküllerini tercih edin. AYT’ nin konusuna giren enerji, madde ve özellikleri, modern fiziğin teknolojideki uygulamaları, atom fiziğine giriş ve radyoaktivite gibi konular sizin için bir problem olmaktan çıkacak.

Fizik Fasiküllerinde Tüm Konular Bir Arada

Fizik fasikülleri sayesinde fizik konusunda ihtiyacınız olan en önemli bilgilere ulaşacak ve konular üzerinde pratik yapabileceğiniz sorulara ulaşacaksınız.Basit harmonik hareket, kuvvet ve hareket, dalgalar, elektrik ve manyetizma konularının her biri için ayrı ayrı hazırlanan sorular ve kısa bilgiler sayesinde zaman yönetimini de yapacaksınız. Isı ve sıcaklık, hareket ve kuvvet, fizik bilimine girişin de dahil olduğu fizik fasikülleri kapsamında YKS’ den kaldırılan konular olmayacak. Müfredata uygun olarak hazırlanan güncel sorular ve bilgiler sayesinde kim korkar sınavlardan!

Fizik Fasikülleri ile Yanınızdayız

Fizik fasikülleri ile Türkiye’nin her yerindeyiz. TYT ve AYT, üniversite hayali kuran öğrencilerin girdiği bir sınavdır. Yükseköğretim Kurumları Sınavının her iki oturumunda,istediği bölümü kazanmak isteyen öğrencilerin tercih edeceği bu sınava en etkili şekilde hazırlanmak istiyorsanız siz de fizik fasiküllerini deneyin. Birçok dersten sorulan sorularda en etkili konu anlatım ve soru çözümü teknikleri ile yanınızda olan Kitap Bulvarı, öğrenme yöntemlerinize ve çalışma stilinize uygun olarak hazırlanan ve çevrim içi olarak sunduğu basılı yardımcı kaynaklar sayesinde tüm derslerden belirli branşlara kadar istediğiniz materyallere kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Siz de YKS’ de istediğiniz sonucu almak istiyorsanız sınavlara Kitap Bulvarı ile hazırlanın, siz de kazanın!

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et