SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
99 TL Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik Kapıda Ödeme Fırsatı
Başarıya Giden Yol Kitap Bulvarından Geçer
Müşteri Hizmetleri 0232 782 2024
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

DGS

Fiyat
54,00 TL
35,10 TL
Fiyat
109,00 TL
76,30 TL
Fiyat
49,00 TL
34,30 TL
Fiyat
45,00 TL
31,50 TL
Fiyat
109,00 TL
70,85 TL
Fiyat
54,00 TL
37,80 TL

Dgs Konularına Kitap Bulvarı İle Hakim Olun

Üniversitelerin iki yıllık bölümlerinden mezun olanlar için oldukça avantajlı olan Dikey Geçiş Sınavı, hem ön lisans programlarından mezun olan hem de meslek yüksekokullarından mezun olanların eğitimlerini dört yıllık lisans programlarına tamamlamasını sağlıyor. ÖSYM tarafından düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı, açık öğretimden mezun olan öğrencilerin de girişi için uygundur. Dikey Geçiş Sınavı’na girmek isteyenlerin ön lisans programından mezun olması veya bir meslek yüksekokulundan mezun olması gereklidir. Bu sınava KKTC‘den de katılım sağlanabiliyor. Staj dışında kalan diğer mezuniyet şartlarını yerine getiren DGS adayları da bu sınava başvuruda bulunabiliyor. DGS’de toplamda 120 soru soruluyor ve bu sınav yılda bir kez düzenleniyor. Soruların yarısı sayısal yarısı da sözel olarak belirleniyor.

DGS’de Süreyi Verimli Kullanın

Eşit ağırlık türündeki bir sınav olan DGS’de adaylara 150 dakika veriliyor. DGS’ye giren adaylar, puanlarını o yıl içerisinde kullanılabiliyor. Sadece girilen yıl içerisinde geçerli olan DGS’ye etkin bir şekilde hazırlanmak için siz de Kitap Bulvarını tercih edebilirsiniz. Sınav süresini optimize edebileceğiniz ders çalışma tekniklerinde en büyük yardımcınız olan Kitap Bulvarı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Konu anlatımlı kitaplar, deneme setleri, fasiküller, cep kitapları, hem konu anlatım hem de soru çözümünün bir arada bulunduğu kitaplar ve çok daha fazlasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üniversite eğitiminizi dört yıla tamamlamak ve hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız doğru tercih yaparsınız.

DGS Sorularının Çözümü Kitap Bulvarında

Matematikte temel kavramlar sayısal mantık, olasılık, kombinasyon, fonksiyonlar, faiz kavramları, oran orantı ve üstü sayılar gibi birçok konudan sorumlu olacaksınız. Geometride cisimler, analitik geometri, çember ve daire, çokgenler ve dörtgenler gibi konulardan sorumlu olursunuz. Türkçede sözel mantık, anlatım bozuklukları, paragraf, cümlede anlam ve sözcükte anlam konularından sorumlu olursunuz. Sorumlu olduğunuz tüm konularda öğrendiklerinizi pekiştirmek ve kendinizi test etmek istiyorsanız DGS yardımcı kaynaklarımızdan faydalanın. Türkiye’nin her yerine kargoladığımız DGS yardımcı kaynaklar sayesinde ekstra bir eğitim merkezine başvurmadan, evinizden sınavlara hazırlanabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmada yanınızda olan Kitap Bulvarı ile 4 yıllık fakülte hayaliniz gerçek olacak.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et